Son Haberler

Aylık Arşiv: Ağustos 2016

Tevazu Kavramı Size Neler Çağrıştırmaktadır

Tevazu Kavramı Size Neler Çağrıştırıyor Kısaca Yazınız Tevazu kavramı bana, alçak gönüllü olmayı çağrıştırıyor. Alçak gönüllülük, kendi değerini olduğundan aşağı göstermek, başkalarını küçük görmemek, kendini başkalarından büyük görmemek demektir. Devamını Oku »

Canlılık Özelliklerinden Biri Nedir

Canlılık Özellikleri Nelerdir Kısaca Yazınız Canlıların canlı olduklarını gösteren özellikleri şunlardır; Beslenme, dış etkenlere karşı tepki gösterebilme, enerji üretme, protein sentezleme, kalıtsal madde taşıma, hareket etme, çoğalma…vs. Devamını Oku »

Zaman Kazanmak İle İlgili Cümleler

Zaman Kazanmak İle İlgili Cümle Kurunuz Örnek Cümleler Oyuncu, sakatlık bahanesiyle az da olsa zaman kazandı. Zaman kazanmak için işlerini düzenli ve vaktinde yapmalısın. Ütüyü geceden yapınca, sabah uyandığında zaman kazanmış oldu. Devamını Oku »

Zaman Kazanmak Deyimi İle İlgili Cümleler

Zaman Kazanmak Deyimiyle İlgili Cümleler Kurunuz Örnek cümleler Futbolcu, topu kornere atarak takımına az da olsa zaman kazandırdı. Zaman kazanmak isteyen kaleci topu oyuna geç sokunca sarı kart yedi. Zaman kazanmak için her işini vaktinde yapman gerekir. Devamını Oku »

İnsanı Suça Yönelten Kendisi Midir Toplum Mudur

İnsanı Suça Yönelten Kendisi Mi Toplum Mu Kısaca Yazınız Bana göre insanı suça yönelten kendisidir. Çünkü, insanın çevresi ne kadar kötü olursa olsun, aklı sayesinde iyiyi, kötüyü, doğruyu yanlışı ayırt edebilir. Bu şekilde çevresinin onu suça yönetmesine engel olabilir. Devamını Oku »

Scroll To Top
shared on wplocker.com