Son Haberler

Aylık Arşiv: Aralık 2016

Ne Ekersen Onu Biçersin Atasözüne Uygun Bir Davranış Yazın

Ne Ekersen Onu Biçersin Atasözüne Uygun Bir Davranış Yazınız Kısaca Taktir belgesi almak için çok çalışacağım. Sınavdan yüksek not almak için gece gündüz çalışıyorum. Dersine çalışmazsam zayıf not alırım. Etiket:ne ekersen onu biçersin atasözüne uygun bir davranış yazınızne ekersen onu bicersin bir davranisne ekersen onu biçersin ile ilgili davranışne ekersen onu bicersin uygun davranis Devamını Oku »

Rüzgargülü Ne İşe Yarar Açıklayınız

Rüzgargülü Ne İşe Yarar Kısaca Yazınız Rüzgar gülü, rüzgarın yönünü belirtmeye yarayan araçtır. Bazı rüzgar güllerinde rüzgarın sadece yönü değil hızı da ölçülür. Ayrıca rüzgar gülleri elektrik üretmeye de yarar. Etiket:rüzgar gülü ne ise yarar / aciklayarakrüzgar gülü ne işe yarar ? kısacasıRüzgar Gülü ne işe yarar kısaca açıklayınızrüzgar gülü ne işe yarar Kısaca yazılarrüzgar gülü ne işe yarar yazıkarırüzgar gülü ... Devamını Oku »

Lider Olan Bir Kişide Ne Gibi Özellikler Bulunmalıdır?

Lider Olan Bir Kişide Ne Gibi Özellikler Bulunmalıdır? Yazınız. Örnek olmalı Güvenilir olmalı Gelişime açık olmalı Adalet duygusunun olması Mütevazı olmalı İyi bir dinleyici olmalı İnsanlara karşı duyarlı olması Yenilikçi olmalı Zeki ve ileri görüşlü olmalı Sabırlı ve kararlı olmalı Etiket:lider olan bir kişide ne gibiş özellikler bulunmalıdır?ailede lider bir kiside ne gibi ozellikler bulunmalidirlider olan bi kişide ne gibi ... Devamını Oku »

Aile Yaşamınızda Liderlik Yaptığınız Durumları Listeleyiniz.

Aile yaşamınızda liderlik yaptığınız durumlar nelerdir kısaca Temizlik yapılacağı zaman. Ev toparlanacağı zaman. Gemeye gidielceği zaman Market alışverişi yapılacağı zaman. Akşam televizyon izlerken Kahvaltıyı hazırlarken. Etiket:aile yasaminizda liderlik yaptiginiz durumlari listeleyiniZaile yaşamınızda lider olduğunuz durumları yazınızaile yaşamınızda lider olduğunuz durumlaraile yaşamımızda liderlik yaptığınız durumları listeleyinizaile yaşamımızda liderlik yaptığınızaile yaşamınızda liderlik yaptığınız durumları nediraile içinde lider olduğunuz durumlaraile yaşamınızda liderlik yaptığınız ... Devamını Oku »

Sağlıklı Bir Yaşam İçin Duyu Organlarımız İle İlgili Nelere Dikkat Etmeliyiz

Sağlıklı Bir Yaşam İçin Duyu Organlarınız İle İlgili Nelere Dikkat Etmelisiniz? Sağlıklı bir yaşam için duyu organlarımızın sağlığına dikkat etmeliyiz. Duyu organlarımıza zarar verecek davranışlardan kaçınmalıyız. Dilimizin Sağlığı İçin; Ağzımızı temiz tutmalı, sigara içmemeliyiz, dişlerimizi fırçalamalıyız. Burun Sağlığımız İçin; Burun kıllarımızı koparmamalıyız, Tozlu ortamlardan uzak durmalıyız. Kulak Sağlığımız İçin; Kulağımıza herhangi bir cisim sokmamalı ve soğuktan korumalıyız. Aşırı yüksek sesli ... Devamını Oku »

Kaybolduğunuzda Yapmanız Gerekenleri Öncelik Sırasına Göre Listeleyiniz

Kaybolduğunuzda Yapmanız Gerekenleri Öncelik Sırasına Göre Yazınız Kısaca Polisi veya aile büyüklerine haber vermek. Yahut çevremizdeki büyüklerden yardım istemek. Polislere veya yanımızdaki büyüklere evimizin adresini tarif etmek veya babamızın telefon numarasını söylemek. Son olarak eve ulaşınca bizi ulaştıranlara teşekkür etmek. Etiket:kayboldugunuzda yapmaniz gerekenlerkayboldugunuzda yapmaniz gerekenleri oncelik sirasina gore listeleyinkayboldugunuzda yapmaniz gerekenleri oncelik sirasina gore yaziniz Devamını Oku »

Evinizi Eşsiz Kılan Özellikleri Yazınız

Evinizi Eşsiz Kılan Özellikler Nelerdir Kısaca Küçük büyük herkesin birbirine saygılı olması, ev işlerinde birlikte hareket edebilme ve en önemlisi içinde yaşayan ailemin oluşu evimi eşsiz kılan özelliklerdendir. Etiket:evinizi eşsiz kılan özellikleri yazınızevimizi eşsiz kılan özelliklerevimizi eşsiz kılan özellikleri yazınızEvimiz eşsız kılan özellikleri nedirevinizi eşsiz kılan özelliklerievinizi essiz kilan ozellikler nelerdirevinizi essiz kılan özellikler ev ödevievinizi eşsiz kılan özelliklerevinizi eşsiz kılan ... Devamını Oku »

Neşet Ertaş’ın Bilinen Türküleri Nelerdir?

Neşet Ertaş’ın Bilinen Türküleri Hangileridir? Adlarını Yazınız Neşet Ertaş’ın bilinen birçok türküsü vardır. Bunlara örnek olarak şunlar verilebilir; Mühür Gözlüm Kendim Ettim Kendim Buldum Anam Ağlar Neredesin Sen Zahidem Cahildim Dünyanın Rengine Kandım Devamını Oku »

Scroll To Top
shared on wplocker.com