Son Haberler

Aylık Arşiv: Aralık 2016

Lider Olan Bir Kişide Ne Gibi Özellikler Bulunmalıdır?

Lider Olan Bir Kişide Ne Gibi Özellikler Bulunmalıdır? Yazınız. Örnek olmalı Güvenilir olmalı Gelişime açık olmalı Adalet duygusunun olması Mütevazı olmalı İyi bir dinleyici olmalı İnsanlara karşı duyarlı olması Yenilikçi olmalı Zeki ve ileri görüşlü olmalı Sabırlı ve kararlı olmalı Etiket:lider olan bir kişide ne gibi özellikler bulunmalıdırlider olan bir kişide ne gibi özellikler bulunmalıdır yazınız Devamını Oku »

Aile Yaşamınızda Liderlik Yaptığınız Durumları Listeleyiniz.

Aile yaşamınızda liderlik yaptığınız durumlar nelerdir kısaca Temizlik yapılacağı zaman. Ev toparlanacağı zaman. Gemeye gidielceği zaman Market alışverişi yapılacağı zaman. Akşam televizyon izlerken Kahvaltıyı hazırlarken. Etiket:aile yasaminizda liderlik yaptiginiz durumlari listeleyiniZaıle yasamınızda liderlık yaptıgınız durumlarlider olan kişide ne gibi özellikler bulunmalıdıraile yaşamınızda lider olduğunuz durumları yazınızaile yaşamimizda liderlik yaptigimiz durumlarAILE YASAMINDA LIDERLIK YAPTIGINIZ DURUMLARI LISTELEYINIZaile yaşamında lider olduğunuz durumlaraile yaşamında ... Devamını Oku »

Sağlıklı Bir Yaşam İçin Duyu Organlarımız İle İlgili Nelere Dikkat Etmeliyiz

Sağlıklı Bir Yaşam İçin Duyu Organlarınız İle İlgili Nelere Dikkat Etmelisiniz? Sağlıklı bir yaşam için duyu organlarımızın sağlığına dikkat etmeliyiz. Duyu organlarımıza zarar verecek davranışlardan kaçınmalıyız. Dilimizin Sağlığı İçin; Ağzımızı temiz tutmalı, sigara içmemeliyiz, dişlerimizi fırçalamalıyız. Burun Sağlığımız İçin; Burun kıllarımızı koparmamalıyız, Tozlu ortamlardan uzak durmalıyız. Kulak Sağlığımız İçin; Kulağımıza herhangi bir cisim sokmamalı ve soğuktan korumalıyız. Aşırı yüksek sesli ... Devamını Oku »

Neşet Ertaş’ın Bilinen Türküleri Nelerdir?

Neşet Ertaş’ın Bilinen Türküleri Hangileridir? Adlarını Yazınız Neşet Ertaş’ın bilinen birçok türküsü vardır. Bunlara örnek olarak şunlar verilebilir; Mühür Gözlüm Kendim Ettim Kendim Buldum Anam Ağlar Neredesin Sen Zahidem Cahildim Dünyanın Rengine Kandım Devamını Oku »

Scroll To Top
shared on wplocker.com