Son Haberler

Aylık Arşiv: Aralık 2016

Ne Ekersen Onu Biçersin Atasözüne Uygun Bir Davranış Yazın

Ne Ekersen Onu Biçersin Atasözüne Uygun Bir Davranış Yazınız Kısaca Taktir belgesi almak için çok çalışacağım. Sınavdan yüksek not almak için gece gündüz çalışıyorum. Dersine çalışmazsam zayıf not alırım. Etiket:ne ekersen onu biçersin davranışNe ekersen onu biçersin davranışıne ekersen onu biçersin ile ilgili davranışne ekersen onu bicersin nasil bir davranisNe ekersen onu biçersin ile ilgili bir davranış izlene ekersen onu ... Devamını Oku »

Rüzgargülü Ne İşe Yarar Açıklayınız

Rüzgargülü Ne İşe Yarar Kısaca Yazınız Rüzgar gülü, rüzgarın yönünü belirtmeye yarayan araçtır. Bazı rüzgar güllerinde rüzgarın sadece yönü değil hızı da ölçülür. Ayrıca rüzgar gülleri elektrik üretmeye de yarar. Etiket:Rüzgar Gülü ne işe yarar kısaca açıklayınızrüzgar gülü ne işe yarar yazilarrüzgar gülü ne ise yarar / aciklayarakrüzgar gülü ne işe yarar ? kısacasırüzgar gülü ne işe yarar yazıkarırüzgar gülü ne ... Devamını Oku »

Lider Olan Bir Kişide Ne Gibi Özellikler Bulunmalıdır?

Lider Olan Bir Kişide Ne Gibi Özellikler Bulunmalıdır? Yazınız. Örnek olmalı Güvenilir olmalı Gelişime açık olmalı Adalet duygusunun olması Mütevazı olmalı İyi bir dinleyici olmalı İnsanlara karşı duyarlı olması Yenilikçi olmalı Zeki ve ileri görüşlü olmalı Sabırlı ve kararlı olmalı Etiket:lider olan bir kişide ne gibi özellikler bulunmalıdırlider olan bir kişide ne gibi özellikler bulunmalıdır yazınızlider olan bir kişide hangi ... Devamını Oku »

Aile Yaşamınızda Liderlik Yaptığınız Durumları Listeleyiniz.

Aile yaşamınızda liderlik yaptığınız durumlar nelerdir kısaca Temizlik yapılacağı zaman. Ev toparlanacağı zaman. Gemeye gidielceği zaman Market alışverişi yapılacağı zaman. Akşam televizyon izlerken Kahvaltıyı hazırlarken. Etiket:aile yasaminizda liderlik yaptiginiz durumlari listeleyiniZaıle yasamınızda liderlık yaptıgınız durumlarlider olan kişide ne gibi özellikler bulunmalıdıraile yaşamınızda lider olduğunuz durumları yazınızaile yaşamimizda liderlik yaptigimiz durumlarAILE YASAMINDA LIDERLIK YAPTIGINIZ DURUMLARI LISTELEYINIZaile yaşamında lider olduğunuz durumlaraile yaşamında ... Devamını Oku »

Atatürk’ün Önderliğinde Başka Hangi Hak Ve Hürriyetlere Sahip Olduğumuzu Araştırınız.

Atatürk’ün Önderliğinde Başka Hangi Hak Ve Hürriyetlere Sahip Olduğumuzu Yazınız Eğitim görme hakkı Sağlık hizmetlerinden faydalanma Seç ve seçilme hakkı Haberleşme hakkı Barınma hakkı Soyadı kullanma hakkı Seyahat etme hakkı Çalıştırılmama hakkı Düşüncelerini özgürce ifade etme Etiket:atatürk ün önderliğinde başka hangi hak ve hürriyetlere sahip olduğumuzuAtatürk Atatürkün önderliğinde başka hangi hak ve hürriyetlere sahip olduğumuzu araştırınız kisacaatatürkün önderliğinde sahip olduğumuz ... Devamını Oku »

Sağlıklı Bir Yaşam İçin Duyu Organlarımız İle İlgili Nelere Dikkat Etmeliyiz

Sağlıklı Bir Yaşam İçin Duyu Organlarınız İle İlgili Nelere Dikkat Etmelisiniz? Sağlıklı bir yaşam için duyu organlarımızın sağlığına dikkat etmeliyiz. Duyu organlarımıza zarar verecek davranışlardan kaçınmalıyız. Dilimizin Sağlığı İçin; Ağzımızı temiz tutmalı, sigara içmemeliyiz, dişlerimizi fırçalamalıyız. Burun Sağlığımız İçin; Burun kıllarımızı koparmamalıyız, Tozlu ortamlardan uzak durmalıyız. Kulak Sağlığımız İçin; Kulağımıza herhangi bir cisim sokmamalı ve soğuktan korumalıyız. Aşırı yüksek sesli ... Devamını Oku »

Kaybolduğunuzda Yapmanız Gerekenleri Öncelik Sırasına Göre Listeleyiniz

Kaybolduğunuzda Yapmanız Gerekenleri Öncelik Sırasına Göre Yazınız Kısaca Polisi veya aile büyüklerine haber vermek. Yahut çevremizdeki büyüklerden yardım istemek. Polislere veya yanımızdaki büyüklere evimizin adresini tarif etmek veya babamızın telefon numarasını söylemek. Son olarak eve ulaşınca bizi ulaştıranlara teşekkür etmek. Etiket:kayboldugunuzda yapmaniz gerekenlerkayboldugunuzda yapmaniz gerekenleri oncelik sirasina gore listeleyinkaybolduğunuzda yapmamiz gerekenleri oncelik sirasina gore listeleyinizkayboldugunuzda yapmaniz gerekenleri oncelik sirasina gore yaziniz Devamını Oku »

Evinizi Eşsiz Kılan Özellikleri Yazınız

Evinizi Eşsiz Kılan Özellikler Nelerdir Kısaca Küçük büyük herkesin birbirine saygılı olması, ev işlerinde birlikte hareket edebilme ve en önemlisi içinde yaşayan ailemin oluşu evimi eşsiz kılan özelliklerdendir. Etiket:evinizi eşsiz kılan özellikleri yazınızevimizi eşsiz kılan özelliklerevinizi essiz kilan ozellikler nelerdirevimizi eşsiz kılan özellikleri yazınızEvimiz eşsız kılan özellikleri nedirevinizin eşsiz kılan özellikler nelerdirevinizi essiz kılan özellikler ev ödevievinizi eşsiz kılan özelliklerevinizi eşsiz ... Devamını Oku »

Neşet Ertaş’ın Bilinen Türküleri Nelerdir?

Neşet Ertaş’ın Bilinen Türküleri Hangileridir? Adlarını Yazınız Neşet Ertaş’ın bilinen birçok türküsü vardır. Bunlara örnek olarak şunlar verilebilir; Mühür Gözlüm Kendim Ettim Kendim Buldum Anam Ağlar Neredesin Sen Zahidem Cahildim Dünyanın Rengine Kandım Devamını Oku »

Scroll To Top
shared on wplocker.com