Son Haberler

Aylık Arşiv: Ocak 2017

İnsanların Güvenlerini Kazanmak Ve İnsanlar Tarafından Sevilmek İçin Nasıl Davranmalısınız?

 İnsanların Güvenlerini Kazanmak Ve İnsanlar Tarafından Sevilmek İçin Nasıl Davranmalısınız? Kısaca İnsanlara yalan söylememeliyiz. Her zaman doğrudan yana olmalıyız. Zor zamanlarında yanlarında olmalıyız. Kimseye kötü söz söylememeli, emanete sahip çıkmalıyız. Etiket:insanlarin guvenlerini kazanmak ve insanlar tarafindan sevilmek icin nasil davranmalisiniz Devamını Oku »

Öfkelendiğimiz Bir Durumda Niçin Hiçbir Şey Yapmadan Önce sakinleşmeye Çalışmalıyız?

Öfkelendiğimiz Bir Durumda Niçin Hiçbir Şey Yapmadan Önce sakinleşmeye Çalışmalıyız? Kısaca Önce sakinleşmeye çalışmalıyız. Çünkü, sakinleşmeden istemeden de olsa başkalarına zarar verebilir, onların canını sıkabiliriz. Bu nedenle önce sakinleşmeye çalışmalıyız. Etiket:öfkelendiğimiz bir durumda niçin hiçbir şey yapmadan önce sakinleşmeye çalışmalıyız Devamını Oku »

Yuvanız Niçin Sizin İçin Özeldir?

Yuvanız Niçin Sizin İçin Özeldir? Kısaca Yazar mısınız Yuvam benim için çok özeldir. Çünkü, en güzel anlarım yuvamda ailemle beraber geçiyor. Yuvamda yemek yiyor, yatıyor, ihtiyaçlarımı karşılıyorum, ailemle beraber oturup eğleniyorum. Bu yüzden benim için önemlidir. Devamını Oku »

Tohumlar Fidana Şarkısı Melodika Notaları Yazılı

Tohumlar fidana şarkısının notaları yazılı  Tohumla fidana şarkısı hemen hemen herkesin bildiği bir şarkıdır. Şimdi bu şarkının notalarını paylaşacağız; Mi mi si, la la si, sol sol la, sol sol la, re re sol sol fa sol fa sol la fa mi mi mi, Si do si la la si si, la si la sol sol la la, si la ... Devamını Oku »

Harran Evleri Hangi Yöreye yada Şehre Aittir

Harran Evleri Hangi Yörededir Kısaca Harran evleri; Şanlıurfa şehrimizdedir. Şanlıurfa’nın güneydoğusundaki Harran Kenti’nde yer alan bindirme tekniğinde yapılmış külah biçimindeki konik kubbeli evler olan Harran evleri her yıl binlerce turist ziyaret edilmektedir. Devamını Oku »

Scroll To Top
shared on wplocker.com