Son Haberler

Aylık Arşiv: Ocak 2017

İnsanların Güvenlerini Kazanmak Ve İnsanlar Tarafından Sevilmek İçin Nasıl Davranmalısınız?

 İnsanların Güvenlerini Kazanmak Ve İnsanlar Tarafından Sevilmek İçin Nasıl Davranmalısınız? Kısaca İnsanlara yalan söylememeliyiz. Her zaman doğrudan yana olmalıyız. Zor zamanlarında yanlarında olmalıyız. Kimseye kötü söz söylememeli, emanete sahip çıkmalıyız. Etiket:insanlarin guvenlerini kazanmak ve insanlar tarafindan sevilmek icin nasil davranmalisinizinsanlarin guvenini kazanmak ve insanlar tarafindan sevilmek icin nasil davranmalisinizinsanların güvenini kazanmak ve insanlar tarafından sevilmek için nasıl davranmalıyızinsanların güveninsanların guvenlerini ... Devamını Oku »

Öfkelendiğimiz Bir Durumda Niçin Hiçbir Şey Yapmadan Önce sakinleşmeye Çalışmalıyız?

Öfkelendiğimiz Bir Durumda Niçin Hiçbir Şey Yapmadan Önce sakinleşmeye Çalışmalıyız? Kısaca Önce sakinleşmeye çalışmalıyız. Çünkü, sakinleşmeden istemeden de olsa başkalarına zarar verebilir, onların canını sıkabiliriz. Bu nedenle önce sakinleşmeye çalışmalıyız. Etiket:öfkelendiğimiz bir durumda niçin hiçbir şey yapmadan önce sakinleşmeye çalışmalıyızofkelendigimiz bir durumda nicin hicbirsey yapmadan sakinlesmeye calismaliyizöfkelendiğimiz bir durumda nicin hicbirşey yapmadan önce sakinleşmeye calişmaliyizöfkelendiofkeliyken nicin bir sey yapmadan once ... Devamını Oku »

Gün İçinde Yapmak Zorunda Olduğunuz Beş etkinliği Yazınız.

Bu etkinlikleri saatleriyle hat üzerinde gösteriniz 07.00 – Uykudan kalkmak 07.30 – Kahvaltı yapmak 07.45 – Okula gitmek 08-00 – Derse girmek 18.00 – Ders çalışmak Etiket:gun icinde yapmak zorunda olduğumuz 5 etkinlikgun icinde yapmak zorunda oldugumuz bir etkinlikgun icinde yapmak zorunda oldugunuz bes etkinligi yaziniz bu etkinligi saatleriyle hat uzerinde gosterinizgun icinde yapmak zorunda oldugunuz bes etkinligi yazinizgun icererisinde ... Devamını Oku »

Öfkemizi Kontrol Edebilmek İçin Yapabileceklerimizi Öncelik Sırasına Göre Yazınız.

Öfkemizi Kontrol Edebilmek İçin Yapabileceklerimizi Öncelik Sırasına Göre Yazınız Kısaca O ortamdan uzaklaşmak. Egzersiz yapmak. Derin derin nefes almak. Sakince düşünmek. Etiket:ofkemizi kontrol edebilmek icin yapabileceklerimizöfkemiziÖfkemizi kontrol edebilmek için yapabileceklerimiz sırasıylaÖfkemizi kontrol edebilmek için yapabileceklerimiz ve öncelik sırasına göre yazınızöfkemizi kontrol edebilmek için yapabileceklerimizi önceliköfkemizi kontrol edebilmek in yapabilceklerimizi öncelik sırasına göre yazınız Devamını Oku »

Kendinizi, Evinizde Mi Yoksa Tanımadığınız Bir Yerde Mi Mutlu Ve Güvende Hissedersiniz?

Kendinizi, Evinizde Mi Yoksa Tanımadığınız Bir Yerde Mi Mutlu Ve Güvende Hissedersiniz? Kısaca yazınız Kendimi evimde daha mutlu ve güvende hissederim. Çünkü, evim alışık olduğum ve ailemle beraber her zaman mutlu olduğum yerdir. Etiket:kendinizi evinizde mi yoksa tanımadığınız bir yerde mi mutlu ve güvende hissedersinizkendi evinizde mi yoksa tanimaduginiz bir yerse mi mutlu ve guvende hissedersinizöfkemizi kontrol edebilmek için yapabileceklerimizi ... Devamını Oku »

Ülkenizin Sizin İçin Neden Özel Bir Yer Olduğunu Yazınız.

Ülkenizin Sizin İçin Neden Özel Bir Yerdir Kısaca Ülkem benim için çok özel bir yerdir. Çünkü, ülkemde özgürce yaşamımı sürdürebiliyorum. Ayrıca, ülkemin bu günlere gelmesinde atalarım birçok savaş yapmış ve bize bu güzel ülkeyi armağan etmişlerdir. Bu nedenle ülkem benim için önemlidir. Etiket:ülkenizin sizin için neden özel bir yer olduğunu yazınızsenin için neden özel bir yer olduÜLKENİZ SİZİN İÇİN NEDEN ... Devamını Oku »

Yuvanız Niçin Sizin İçin Özeldir?

Yuvanız Niçin Sizin İçin Özeldir? Kısaca Yazar mısınız Yuvam benim için çok özeldir. Çünkü, en güzel anlarım yuvamda ailemle beraber geçiyor. Yuvamda yemek yiyor, yatıyor, ihtiyaçlarımı karşılıyorum, ailemle beraber oturup eğleniyorum. Bu yüzden benim için önemlidir. Etiket:yuvaniz nicin sizin icin onemlidir Devamını Oku »

Tohumlar Fidana Şarkısı Melodika Notaları Yazılı

Tohumlar fidana şarkısının notaları yazılı  Tohumla fidana şarkısı hemen hemen herkesin bildiği bir şarkıdır. Şimdi bu şarkının notalarını paylaşacağız; Mi mi si, la la si, sol sol la, sol sol la, re re sol sol fa sol fa sol la fa mi mi mi, Si do si la la si si, la si la sol sol la la, si la ... Devamını Oku »

Harran Evleri Hangi Yöreye yada Şehre Aittir

Harran Evleri Hangi Yörededir Kısaca Harran evleri; Şanlıurfa şehrimizdedir. Şanlıurfa’nın güneydoğusundaki Harran Kenti’nde yer alan bindirme tekniğinde yapılmış külah biçimindeki konik kubbeli evler olan Harran evleri her yıl binlerce turist ziyaret edilmektedir. Etiket:harran evleri hangi yöreye aittir Devamını Oku »

Scroll To Top
shared on wplocker.com