Son Haberler

Aylık Arşiv: Ocak 2017

Öfkelendiğimiz Bir Durumda Niçin Hiçbir Şey Yapmadan Önce sakinleşmeye Çalışmalıyız?

Öfkelendiğimiz Bir Durumda Niçin Hiçbir Şey Yapmadan Önce sakinleşmeye Çalışmalıyız? Kısaca Önce sakinleşmeye çalışmalıyız. Çünkü, sakinleşmeden istemeden de olsa başkalarına zarar verebilir, onların canını sıkabiliriz. Bu nedenle önce sakinleşmeye çalışmalıyız. Etiket:öfkelendiğimiz bir durumda niçin hiçbir şey yapmadan önce sakinleşmeye çalışmalıyızöfkelendiğimiz bir durumda ne için hiçbir şey yapmadan önce sakinleşmeye çalışmalıyız Devamını Oku »

Gün İçinde Yapmak Zorunda Olduğunuz Beş etkinliği Yazınız.

Bu etkinlikleri saatleriyle hat üzerinde gösteriniz 07.00 – Uykudan kalkmak 07.30 – Kahvaltı yapmak 07.45 – Okula gitmek 08-00 – Derse girmek 18.00 – Ders çalışmak Etiket:gun icinde yapmak zorunda oldugumuz bir etkinlik bu etkinlikleri saat leriyle hat uzerinde gosterinizgün içinde yapmak zorunda olduğunuz beş etkinliğiyazınız Devamını Oku »

Kendinizi, Evinizde Mi Yoksa Tanımadığınız Bir Yerde Mi Mutlu Ve Güvende Hissedersiniz?

Kendinizi, Evinizde Mi Yoksa Tanımadığınız Bir Yerde Mi Mutlu Ve Güvende Hissedersiniz? Kısaca yazınız Kendimi evimde daha mutlu ve güvende hissederim. Çünkü, evim alışık olduğum ve ailemle beraber her zaman mutlu olduğum yerdir. Etiket:kendi evinizde mi yoksa tanimaduginiz bir yerse mi mutlu ve guvende hissedersinizKendinizi evinizde mi yoksa tanımadığınız bir yerde mi mutlu ve güvenli hissedersiniz Devamını Oku »

Ülkenizin Sizin İçin Neden Özel Bir Yer Olduğunu Yazınız.

Ülkenizin Sizin İçin Neden Özel Bir Yerdir Kısaca Ülkem benim için çok özel bir yerdir. Çünkü, ülkemde özgürce yaşamımı sürdürebiliyorum. Ayrıca, ülkemin bu günlere gelmesinde atalarım birçok savaş yapmış ve bize bu güzel ülkeyi armağan etmişlerdir. Bu nedenle ülkem benim için önemlidir. Etiket:senin için neden özel bir yer oldu Devamını Oku »

Yuvanız Niçin Sizin İçin Özeldir?

Yuvanız Niçin Sizin İçin Özeldir? Kısaca Yazar mısınız Yuvam benim için çok özeldir. Çünkü, en güzel anlarım yuvamda ailemle beraber geçiyor. Yuvamda yemek yiyor, yatıyor, ihtiyaçlarımı karşılıyorum, ailemle beraber oturup eğleniyorum. Bu yüzden benim için önemlidir. Devamını Oku »

Tohumlar Fidana Şarkısı Melodika Notaları Yazılı

Tohumlar fidana şarkısının notaları yazılı  Tohumla fidana şarkısı hemen hemen herkesin bildiği bir şarkıdır. Şimdi bu şarkının notalarını paylaşacağız; Mi mi si, la la si, sol sol la, sol sol la, re re sol sol fa sol fa sol la fa mi mi mi, Si do si la la si si, la si la sol sol la la, si la ... Devamını Oku »

Harran Evleri Hangi Yöreye yada Şehre Aittir

Harran Evleri Hangi Yörededir Kısaca Harran evleri; Şanlıurfa şehrimizdedir. Şanlıurfa’nın güneydoğusundaki Harran Kenti’nde yer alan bindirme tekniğinde yapılmış külah biçimindeki konik kubbeli evler olan Harran evleri her yıl binlerce turist ziyaret edilmektedir. Devamını Oku »

Scroll To Top
shared on wplocker.com